RU

Янукович: Для стандартів ЄС в України немає ні часу, ні грошей

14.11.2013, 17:51
Янукович: Для стандартів ЄС в України немає ні часу, ні грошей - Фото
Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович наголошує, що для модернізації країни за європейськими стандартами потрібні не тільки бажання, але й можливості. Про це повідомляє прес-служба президента.

"Ми прекрасно розуміємо, що шлях України лежить через модернізацію, через європейські стандарти, через гармонізацію українського законодавства. Цей шлях для нас незмінний. Звичайно, на цьому шляху, крім великого бажання, яке у нас є, повинні бути і можливості", - сказав Янукович під час спілкування з представниками ЗМІ в Запоріжжі.

Голова держави відзначив, що будь-які реформи, модернізація вимагають значного вкладення коштів. Янукович нагадав про дослідження українських вчених, що вказують, що "для нас великою проблемою є модернізація наших підприємств під технічні стандарти Європейського Союзу - для цього потрібні величезні інвестиції від $100 до $500 млрд." "Але найважливіший фактор часу. Його у нас вже немає", - додав президент.

За його словами, вітчизняна продукція поки не затребувана на ринках Європейського Союзу. "Всі ці труднощі сьогодні зазнає економіка", - підкреслив Янукович, зазначивши, що Україна "недоотримала в товарообігу більше $15 млрд." "Це 25 % товарообігу з країнами східними і насамперед з Росією", - сказав президент.

Він нагадав, що промисловці, підприємці та представники профспілок підняли це питання. "І зараз йде дуже велика дискусія. Тому питання, які нам необхідно вирішувати, вони всі пов'язані з великими капітальними вкладеннями, яких у нас на сьогодні немає", - зазначив голова держави.

Досьє на Віктора  Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини