RU

Янукович чекає від Клюєва зниження ціни на газ

16.02.2012, 17:18
Янукович чекає від Клюєва зниження ціни на газ - Фото
Фото: mil.gov.ua
Перед новим секретарем Ради національної безпеки і оборони Андрієм Клюєвим стоїть завдання посилити сектор безпеки України й знизити ціну на газ. Про це журналістам в Кременчуці заявив президент Віктор Янукович, коментуючи останні ротації в уряді і РНБО.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович пояснив: "Один з викликів - це національна безпека, пов'язана з енергетикою, енергозбереженням, забезпеченням України енергоносіями за сприятливою ​​для нас ціною, як мінімум, європейською».

Раїса Богатирьова на новій для неї посаді віце-прем'єр-міністра - міністра охорони здоров'я буде займатися питаннями медичної реформи. "Ми всі хочемо підвищення якості медичного обслуговування. Потрібно, щоб цим питанням займалися кращі фахівці, які є в нашій країні", - сказала вона.

За словами Януковича, Богатирьова добре знає медичну галузь і буде працювати ефективно.

В цілому основною метою кадрових змін президент назвав вдосконалення системи державного управління в Україні.

Нагадаємо, Клюєв вчора заявив, що на посту секретаря Ради національної безпеки і оборони займеться забезпеченням економічної та енергетичної незалежності України, а також реформуванням силових структур.

Президент Віктор Янукович на тижні провів кардинальні кадрові перестановки в Кабміні, в результаті яких Клюєв втратив посаду першого віце-прем'єра - міністра економічного розвитку і торгівлі України, а Олександр Аніщенко - посади міністра охорони здоров'я - замість нього в Кабмін прийшла Раїса Богатирьова.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини