RU

Янукович чекає від Азарова кандидатури міністрів для відставок

26.12.2013, 13:00
Янукович чекає від Азарова кандидатури міністрів для відставок - Фото
Микола Азаров та Віктор Янукович
Міністри, відповідальні за зрив асоціації з Європейським союзом, повинні понести відповідальність. Про це президент України Віктор Янукович заявив сьогодні на Раді регіонів, звертаючись до прем'єр-міністра Миколи Азарову.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що діалог з Євросоюзом триває, і те, що в листопаді не було підписано угоду про асоціацію - це не зупинка, а переосмислення питання. "Микола Янович, я ще раз звертаю увагу: ті чиновники, які не провели відповідні процедури і не узгодили цю угоду з об'єднаннями товаровиробників, не провели дискусію, і не досягли рівня взаєморозуміння, повинні понести відповідальність за це. Я чекаю від вас пропозицій", - сказав Янукович.

За його словами, в питаннях, які стосуються державних інтересів, влада повинна навчитися наполягати на своєму. "Як і всі громадяни, я постійно отримував з боку уряду аргументи з приводу того, що у нас ведеться нормальний, ефективний діалог з країнами Митного союзу і Європейського союзу. Як і всі громадяни, я довіряв цим оцінкам і позиціям. І, як і всі громадяни, я зіткнувся з розгубленістю і неготовністю чиновників уряду завершити цей процес. Невпевненість призвела до того, що ми змушені були приймати жорсткі і різкі кроки. Безумовно, я повинен був у цій ситуації взяти на себе відповідальність за рішення і у Вільнюсі, і в Москві. Як президент, я прийняв головний удар критики за ці рішення", - сказав Янукович.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини