RU

Янукович звільнив міністра охорони здоров'я Ємця

17.05.2011, 16:15
Янукович звільнив міністра охорони здоров'я Ємця - Фото
3c758a5f56702cb2302ea135ee0f1bd2.jpg

Янукович звільнив міністра охорони здоров'я Ємця
Президент України Віктор Янукович звільнив міністра охорони здоров'я Іллю Ємця. Відповідний указ розміщений на сайті глави держави.

Нагадаємо, сьогодні Президент, коментуючи звільнення І.Ємця, сказав, що він хоч і "чудовий фахівець", але йому не вдалося налагодити роботу міністерства належно. "Він чудовий фахівець, очолював один із найсучасніших центрів кардіохірургії (Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології і кардіохирургії МОЗ України, - ред.). Це було головною мотивацією запрошення його на цю високу посаду - міністра. Але йому не вдалося налагодити роботу міністерства належно - щоб міністерство охорони здоров'я почало ефективно працювати, і головне - щоб почали здійснюватися реформи, які ми намітили і які надто необхідні", - констатував В.Янукович.

Внаслідок такої неефективної роботи, зазначив Президент, страждають люди. Глава держави наголосив, що сьогодні не можна чекати, коли чиновники почнуть працювати краще. "Я зрозумів, що нам краще його (І. Ємця, - ред.) повернути на ту роботу, де він до цього працював і був там ефективним. А на цю посаду підібрати людину, яка за короткий проміжок часу була б здатною організувати, зібрати навколо себе команду, яка працювала б ефективно, пішла шляхом реформ, почала поліпшувати ситуацію у системі охорони здоров'я країни", - сказав В.Янукович.

"Ми не можемо нікого чекати. Я несу за це відповідальність. Ми зобов'язані рухатися вперед так, як обіцяли людям", - резюмував Президент.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Ілля Ємець: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини