RU

Янукович зустрівся з матір'ю Гонгадзе

21.06.2010, 16:45

Президент України Віктор Янукович зустрівся з матір'ю загиблого журналіста Георгія Гонгадзе Лесею Гонгадзе.

Як повідомляє УНІАН, преса не змогла потрапити на цю зустріч. За словами заступника глави Адміністрації Президента Ганни Герман, сама Л. Гонгадзе побажала, щоб анонсована на початку червня зустріч відбулася без журналістів.

Нагадаємо, 8 червня Г.Герман заявила, що Адміністрація Президента готова посприяти Л.Гонгадзе і спробує організувати її зустріч з В. Януковичем. "Відразу після повернення Президента із закордонного відрядження я буду з ним про це говорити. І я переконана, що Президент вислухає пані Лесю Гонгадзе і зробить все необхідне, щоб просунути розслідування у справі Георгія", - обіцяла вона.

Однак зустріч відбулася тільки після того, як Л.Гонгадзе повідомила пресі, що зустріч з незрозумілих причин не відбулася.

На минулому тижні Генпрокурор О.Медведько, коментуючи результати експертизи, заявив журналістам: знайдені у Білоцерківському районі людські останки належать загиблому журналісту Георгію Гонгадзе. "Ми отримали відповідь позитивну", - зокрема зазначив він.

Генеральна прокуратура України обіцяє оголосити про завершення слідства у справі про вбивство журналіста у серпні поточного року.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини