RU

Янукович зможе сказати останнє слово в суді сидячи або лежачи

19.11.2018, 11:42
Янукович зможе сказати останнє слово в суді сидячи або лежачи - Фото
Фото: Андрей Гудзенко/LIGA.net

Оболонський суд дозволяє екс-президенту Віктору Януковичу виступити з останнім словом з лікарняного ліжка. Наступне засідання призначене на 5 грудня, передає кореспондент LIGA.net.

Суддя Владислав Дев'ятко зазначив, що Оболонський суд неодноразово проводив відеоконференції з обвинуваченими, підозрюваними і потерпілими, які виступали з лікарняного ліжка.

"Тому це - не виняткова практика. Якщо обвинувачений Янукович Віктор Федорович до визначеної судом дати не зможе вилікуватися, суд не буде вважати проявом неповаги до суду, якщо він виступить з останнім словом сидячи або лежачи на лікарняному ліжку, якщо здоров'я не дозволить йому перед судом стояти", - зазначив він.

При цьому Дев'ятко звинуватив адвокатів, які заявили про неможливість Януковича встати з ліжка в іммобілізації і відвертій брехні. "Олександр Олександрович (Горошинський, - ред.) вдався до неї. Суд змушений констатувати, що жодного слова про травму хребта в довідці немає. Жодного слова про лангетку хребта в довідці немає. Діагноз суд називати не може з точки зору судової етики" , - зазначив суддя.

18 листопада 2018 року LIGA.net повідомили в Інституті швидкої допомоги імені Скліфосовського в Москві, що в п'ятницю, 16 листопада Януковича госпіталізували. Пізніше його перевезли в одну з приватних клінік. РосЗМІ писали, що він отримав травму під час гри в теніс.

23 жовтня адвокат повідомив, що Янукович виявив бажання вимовити останнє слово в суді по відеозв'язку. Як сказав Олександр Горшинський під час засідання Оболонського суду, Янукович попросив перенести засідання, оскільки хоче, щоб його захисник знаходився поруч з ним і "надавав правову підтримку", а для цього останньому потрібно отримати дозвіл на роботу в Росії, що, за словами прокурорів, може зайняти до чотирьох місяців.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини