RU

Янукович збирається закріпити українсько-російські відносини

21.04.2010, 15:50

Президент України Віктор Янукович збирається "зробити серйозний крок на шляху зміцнення відносин між Україною і Росією". Про це він заявив сьогодні у Харкові під час зустрічі з Президентом РФ Дмитром Медведєвим.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, В.Янукович зазначив: "У нас є дуже істотні плани, і треба робити перші кроки". "Останні п'ять років були непростими для українсько-російських відносин і характеризувалися охолоджуванням між нашими країнами. Ми собі і уявити не могли, що таке може статися в нашій історії", - наголосив він.

Також В.Янукович наголосив: "Люди хочуть, щоб ми будували традиційно добросусідські відносини, які завжди приводили наші народи до успіху".

Зі свого боку, Д.Медведєв сказав: "Необхідно заповнювати пропуски у відносинах, які з'явилися за останні п'ять років, переводити наші взаємовідносини з ординарних у партнерські". Президент Росії також висловив впевненість, що його сьогоднішній робочий візит в Україну в цьому контексті є дуже важливим.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>

Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини