RU

Янукович збирається виконати План щодо скасування віз у першому півріччі 2011 року

22.11.2010, 17:40
Янукович збирається виконати План щодо скасування віз у першому півріччі 2011 року - Фото
1e9f1006a56c8fbc48693896e129712c.jpg

Янукович збирається виконати План щодо скасування віз у першому півріччі 2011 року
Президент України Віктор Янукович заявляє, що українська влада збирається виконати умови, позначені Європейським Союзом у Плані дій щодо скасування візового режиму, в першому півріччі 2011 року. Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції за підсумками Саміту Україна-ЄС у Брюсселі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, В.Янукович впевнений, що ключовим результатом чотирнадцятого Саміту Україна-ЄС стало надання Європейським Союзом Плану дій щодо впровадження безвізового режиму. "Вважаю це спільним успіхом України і ЄС. Нарешті ми вийшли на прямий шлях до зняття візових бар'єрів", - наголосив Президент.

Водночас глава держави наголосив, що виконання Плану дій, який визначає ряд внутрішніх реформ, необхідних для впровадження безвізового режиму, є серйозним завданням для української влади. "Я добре усвідомлюю, що цей шлях не буде легким, але ми його подолаємо у 2011 році", - сказав В.Янукович.

За його словами, українська сторона повністю усвідомлює свій рівень відповідальності при виконанні завдань, які встали перед Україною після отримання цієї дорожньої карти. Цей документ, наголосив Президент, відображає чіткі умови, при виконанні яких Україна досягне своєї мети щодо безвізового режиму. "Безумовно, це певні послідовні кроки, які ми повинні зробити найближчим часом - швидше у першому півріччі 2011 року", - сказав глава держави. "Ми над цими реформами вже працюємо і сподіваюся, ми це завдання виконаємо. І тоді м'яч буде на європейській стороні", - додав В.Янукович.

Нагадаємо, сьогодні Саміт України-ЄС схвалив План дій щодо скасування візового режиму.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини