RU

Янукович збирає Раду регіонів

13.12.2010, 11:55

Президент України Віктор Янукович сьогодні о 14:30 проведе розширене засідання Ради регіонів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, Рада регіонів збереться на Банковій в Адміністрації Президента.

Нагадаємо, Рада регіонів - консультативно-дорадчий орган, створений Президентом В.Януковичем у квітні. Займається питаннями збалансованого соціально-економічного розвитку регіонів, проблемами поліпшення інвестиційної привабливості на місцях. Крім того, як анонсувалося при його створенні, рада буде активно працювати над адміністративно-територіальною реформою.

Минулого четверга, 9 грудня, Президент В.Янукович дав старт обіцяній адміністративній реформі, підписавши Указ Президента "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" N1085/2010.

За словами заступника глави Адміністрації Президента Ганни Герман, адміністративна реформа пройде основні етапи до Нового року. Реорганізація Кабінету Міністрів - це тільки перші кроки Президента. "Я думаю, до Нового року основні етапи реформа пройде... А далі... Президент казав про адмінреформу на місцях, у регіонах. Ідеологія вже зрозуміла. Але це тема окремої бесіди", - сказала вона.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Адміністративна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини