RU

Янукович заявив, що добре миттєво не буває

01.09.2011, 00:15
Янукович заявив, що добре миттєво не буває - Фото
1e41baf8224d614a488fe7f28e300bc9.jpg

Янукович заявив, що добре миттєво не буває
Розпочаті в Україні реформи розраховані не на тимчасовий ефект – вони мають на меті глибоку модернізацію нашої держави. На цьому президент України Віктор Янукович наголосив на зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

"Все, що ми зараз розпочали робити в нашій державі, так чи інакше пов’язане з нашим майбутнім. І якщо ми не будемо модернізувати всі сфери нашого життя, модернізувати нашу країну – за нас ніхто цього не зробить", – підкреслив Янукович, якого цитує прес-служба голови держави.

Президент України наголосив, що реформування країни потребує професіоналізму, системного підходу, і це не може відбутися миттєво. "Тут швидкого позитивного результату не буває – як правило, реформи починають "працювати" через деякий час", – відзначив він.

Водночас Янукович зазначив, що вже проводиться адміністративна реформа на центральному рівні, на черзі реформа місцевої влади, триває здійснення регуляторної реформи, яка значно спрощує умови ведення підприємницької діяльності.

"Попереду такі досить болючі реформи, як пенсійна, земельна, реформа охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства. Всі ці реформи потребують часу та обережного, виваженого підходу", – наголосив президент.

Глава держави підкреслив, що всі реформи – а до кінця року вони охоплять 21 напрям життєдіяльності нашої держави – тісно пов’язані між собою. Відтак, за його словам, "більшість із них будуть працювати, якщо ми підійдемо до них системно і комплексно".

Віктор Янукович: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини