RU

Янукович заявив, що будувати діалог з Росією непросто, він вже звик

22.09.2011, 01:27
Янукович заявив, що будувати діалог з Росією непросто, він вже звик - Фото
1da755cc717cf31e45065bfea0e2017d.jpg

Янукович заявив, що будувати діалог з Росією непросто, він вже звик
Під час робочого візиту до Російської Федерації 24 вересня президент України Віктор Янукович планує обговорити актуальні питання двосторонніх відносин. Про це він повідомив у Нью-Йорку, відповідаючи на запитання, на які результати він сподівається в ході візиту в Росію, зокрема в питанні ціни на газ і можливості прийняття української пропозиції про здешевлення будівництва нового газопроводу.

" У нас іде постійний діалог з Росією. Це чергова зустріч - вона буде, безумовно, присвячена всім цим питанням", - сказав Янукович, якого цитує прес-служба глави держави.

"Робота ця непроста, але вона вкрай необхідна, ми до неї, до речі, звикли", - підкреслив він.

За словами глави держави, мова йде про об'єднання зусиль України й Росії по поставках енергоносіїв у Європу, а також про можливість України одержати певні гарантії транспортування через її територію нафти й газу. "І вічне питання - це ціни. Як нам будувати на майбутнє ці партнерські відносини. Ми приречено шукати відповіді на дані питання разом", - підкреслив президент.

Глава держави також відзначив, що в таких питаннях, як розвиток, модернізація або будівництво нових шляхів поставок енергоносіїв, переговори повинні проводитися як за участю країн-власників цих ресурсів (Росії, країн Каспійського басейну й Середньої Азії), так і споживачів - країн Європи. "Це також наш партнер, з яким ми повинні мати ці взаємини, враховуючи більшу зацікавленість і Європи, і України, і Росії в стабільності цих поставок", - сказав Янукович.

Віктор Янукович: біографія, новини>>>
Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини