RU

Янукович залучив Кравчука до створення Конституційної асамблеї

21.02.2011, 13:10
Янукович залучив Кравчука до створення Конституційної асамблеї - Фото
ac5e22243cde84b6e9ffb20346e0bfaf.jpg

Янукович залучив Кравчука до створення Конституційної асамблеї
Президент України Віктор Янукович (на фото) доручив підтримати ініціативу екс-президента Леоніда Кравчука зі створення Конституційної асамблеї для підготовки змін до Конституції України. Відповідний указ N224/2011 підписано сьогодні.

"Підтримати ініціативу Кравчука Леоніда Макаровича - Президента України у 1991-1994 роках щодо створення Конституційної асамблеї для підготовки змін до Конституції України", - йдеться в указі, оприлюдненому на сайті Президента.

В.Янукович нагадує, що для напрацювання пропозицій механізму створення Конституційної асамблеї і аналізу концепцій реформування Конституції України ще Л.Кравчуком було сформовано науково-експертну групу.

В.Янукович просить Інститут держави і права ім.Корецького НАН України надавати науково-експертній групі з підготовки асамблеї сприяння у діяльності, зокрема, за аналітичним супроводом, організації публічних заходів для обговорення пропозицій, залучення до такого обговорення максимально репрезентативного наукового середовища і громадськості.

Кабміну В.Янукович доручив забезпечувати за зверненням Л.Кравчука вирішення питань зі створення належних умов для діяльності науково-експертної групи з підготовки Конституційної асамблеї, а також з освітлення її роботи.

До складу експертної групи з підготовки Конституційної асамблеї, крім Л.Кравчука, увійшли наукові співробітники найвагоміших навчальних закладів юридичного напряму, враховуючи Юридичну академію імені Ярослава Мудрого, Одеської юридичної академії, Інституту законодавства Верховної Ради України, а також судді Верховного і Конституційного Суду у відставці.

Нагадаємо, у січні на засіданні новоствореній Комісії із зміцнення демократії і верховенства права Президент В. Янукович заявив, що в Україні буде створено Конституційну асамблею, яка займеться вдосконаленням чинного Основного Закону.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Леонід Кравчук: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини