RU

Янукович закликав українців не жаліти його під час критики

25.02.2011, 16:25

Президент України Віктор Янукович закликав українців не жаліти його у критиці. Про це він сказав сьогодні, підбиваючи підсумки всіх питань громадян України під час проекту "Розмова з країною".

"Я розумію, що ви могли мені задати більш критичні запитання. Можливо, вам не дали такої змоги, а можливо, ви мене десь пожаліли. Я знаю, що вам складно жити. Знаю, що під час зустрічей з вами ви мені говорите правду. І я вам також за це вдячний. Не жалійте", - наголосив Президент.

"Я багато сьогодні про це говорив, що якщо ми будемо разом - ми переможемо. Разом нас будуть поважати. Будемо разом - Україна буде сильною. І сьогодні від нашого покоління залежить те, якою Україна буде найближчим часом. Я дуже хочу, щоб у нас якомога швидше почало поліпшуватися життя і робитиму все, що від мене залежить для цього", - сказав В.Янукович.

Також глава держави пообіцяв звітувати про свою діяльність і в майбутньому. "Я завжди перед вами підзвітний. Буду звітувати щороку і підбивати підсумки того, що сталося, і куди ми будемо йти далі", - додав він.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини