RU

Янукович закликав ще трохи потерпіти

28.02.2011, 09:25
Янукович закликав ще трохи потерпіти - Фото
5db12f36c6576f0624e9619feb413ae7.jpg

Янукович закликав ще трохи потерпіти
У влади є всі можливості для поліпшення життя громадян. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв'ю телеканалу "ICTV".

До того ж глава держави зазначив, що на сьогодні, на відміну від попередніх років, влада працює, приймає рішення і створює механізми для їхьої реалізації. "І далі - нарощування реформ, стабілізація країни", - додав В.Янукович.

Крім того, Президент прояснив ситуацію щодо того, чому "пробуксовує" реалізацію гасла - "поліпшення життя вже сьогодні". "Я хочу сказати, що я реаліст. Якби мені і моїй команді, умовно кажучи, дали змогу тоді, коли ми про це говорили, стабільно попрацювати деякий час, ми б досягли... Умови у нас основні є", - наголосив він.

Водночас В.Янукович висловив впевненість у тому, що його команда налаштована йти шляхом позитивних змін у країні. "Не знайдеться сьогодні жодної причини всередині команди, яка б нам заважала, ми налаштовані йти цим шляхом. Шляхом змін", - зазначив Президент.

"Треба потерпіти, ще раз повторюю, набратися терпіння, не брехати людям, а говорити правду, дивитися в очі і йти вперед, і ми зробимо свою справу", - наголосив В.Янукович.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини