RU

Янукович закликає міліцію не дати втягнути себе в політику

19.07.2011, 14:30

Президент України Віктор Янукович закликає працівників Міністерства внутрішніх справ в своїй роботі завжди дотримуватися принципу рівновіддаленості від політичних сил і в жодному разі не дозволяти втягувати себе в політику. На цьому Янукович наголосив під час зустрічі з міністром внутрішніх справ Анатолієм Могильовим в Криму.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі президента, Янукович зазначив: "Ваша справа - забезпечувати правопорядок і в жодному разі не виступати на боці тієї або іншої політичної сили".

Президент наголосив, що чекає від керівництва МВС дуже відповідального ставлення до цього питання. Тим більше, воно стає насущним в зв'язку із наближенням виборчої кампанії, коли правоохоронні органи "будуть намагатися втягнути в політику". "Закон - передусім. І це назавжди повинно бути в країні", - наголосив Янукович.

У свою чергу Могильов доповів президенту, що на нещодавній колегії Міністерства внутрішніх справ він звернув увагу підлеглих на те, що порушники повинні відповідати перед законом, незалежно від своєї партійної приналежності.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини