RU

Янукович загрожує звільненням міністрам, яким не під силу реформи

06.09.2011, 17:05
Янукович загрожує звільненням міністрам, яким не під силу реформи - Фото
37d2e41036af6df9bce3a8634d5647ed.jpg

Янукович загрожує звільненням міністрам, яким не під силу реформи

Президент України Віктор Янукович вимагає від уряду ефективної реалізації реформ. Виконавці, які не можуть або не хочуть плідно працювати, мають звільнити свої крісла. Про це він заявив, відкриваючи засідання Комітету з економічних реформ.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович наголосив: "Коли журналісти задають питання, чи будуть кадрові зміни в уряді, я хочу сказати: вони обов'язково будуть там, де міністр не буде виконувати свої зобов'язання".

"Висновки ми зробимо найближчим часом", - попередив глава держави.

"Успіх, як і провал, кожної реформи буде мати власне ім'я і прізвище", - вказав Янукович, додавши, що критерієм успіху реформ є оцінка громадян і бізнесу, а не кількість ухвалених законів, постанов і проведених нарад.

Сьогодні ж, констатував президент, чиновники не змінили свого ставлення до цієї роботи. "Тяганина, формалізм і байдужість і далі залишаються найбільш характерними рисами усього бюрократичного апарату", - вважає президент.

При цьому глава держави відзначив важливість скоординованої роботи в процесі реформ різних відомств. "Наші віце-прем'єри, які є одночасно і міністрами, мають певні повноваження і зобов'язані координувати цю роботу", - сказав він.

"Коли відсутній результат - висновок один: відповідальний чиновник не на своєму місці, а значить, має звільнити крісло", - сказав президент. За його словами, для багатьох виконавців вантаж відповідальності виявився непосильним, а заручником цього стала важлива справа.

Віктор Янукович: біографія, новини>>>
Уряд Азарова: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини