RU

Янукович загнав у глухий кут і себе, і Євросоюз, - політолог

31.08.2011, 15:33

Президент України Віктор Янукович не до кінця розуміє наслідки кримінальної справи проти Юлії Тимошенко. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив професор кафедри політології НаУКМА, політолог Олексій Гарань, коментуючи заяву президента Польщі про те, що справа проти екс-прем'єра Тимошенко може зашкодити європерспективі України.

"Я думаю, що влада в Україні не до кінця розуміє можливі наслідки справи проти Тимошенко", - наголосив Гарань.

З його слів, в оточенні президента є люди, які розуміють, що означають заяви країн ЄС щодо неприпустимості політичного переслідування в Україні. "В Адміністрації президента розуміють, що справа проти Тимошенко означає ізоляцію України. Янукович загнав і себе, і ЄС в кут, тому що ЄС не може не реагувати на те, що відбувається в Україні", - сказав політолог.

"У мене є враження, що Янукович до кінця не розумів, що буде означати справа проти Тимошенко. Але ті люди, які йому радили цей варіант, були чудово обізнані, чим це скінчиться", - зазначив він.

Політолог розказав, що вже досить тривалий час в Україні робиться все для дискредитації країни в очах європейських партнерів. "Країну намагаються розвернути в східному напрямі. Це особливо помітно в комбінації з тим тиском, який сьогодні йде з Росії", - наголосив Гарань.

"Арешт Тимошенко - це бомба під Угодою про асоціацію. ЄС і Польща сьогодні думають, як вчинити. Поляки дуже хочуть, щоб цю угоду було підписано саме зараз, поки вони ще головують в ЄС. Але закрити очі на те, що відбувається в Україні, вони не можуть навіть перед своїм власним електоратом", - зазначив експерт.

Олексій Гарань: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини