RU

Янукович зібрався йти на захід

02.02.2010, 17:30

Україна повинна інтегруватися в Євросоюз. Про це заявив глава Партії регіонів Віктор Янукович під час робочої поїздки в Донецьку область.

За інформацією прес-служби регіоналів, В.Янукович зазначив: "Україна за п'ять років дуже багато втратила. Це в її розвитку, по суті справи, втрачені роки. Зобов'язання, які брала на себе помаранчева влада щодо реформ, які треба було здійснити, виконані не були. І зараз мені дуже багато що потрібно зробити з того, що "помаранчеві" обіцяли, але не зробили".

За його словами, "Україна повинна інтегруватися в Європейський Союз. Україна повинна впроваджувати соціальні, технічні європейські стандарти. І я буду прагнути до того, щоб Україна підписала з ЄС договір про вільну торгівлю, і в перспективі - договір про асоціацію. Вважаю, що така перспектива цілком реальна. В України є величезний потенціал".

"Треба створити ефективну систему управління державою і піти шляхом реформ - вести ефективну боротьбу з корупцією, провести реформу судоустрою, здійснювати економічні реформи. Все це передбачає моя програма, з якою я пішов на вибори", - додав політик.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини