RU

Янукович японським бізнесменам: Забудьте про політичний хаос в Україні

18.01.2011, 12:30
Янукович японським бізнесменам: Забудьте про політичний хаос в Україні - Фото
638ade99f2fbf7668edd7cc17792997e.jpg

Янукович японським бізнесменам: Забудьте про політичний хаос в Україні

Президент України Віктор Янукович закликає японських бізнесменів подивитися на Україну "новим поглядом" і забути ті часи, "коли слово Україна було синонімом політичного хаосу". Про це він заявив сьогодні у Токіо під час виступу на українсько-японському бізнес-форумі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, В.Янукович наголосив, що Україна зацікавлена в активній співпраці з японським бізнесом. Окремо він сказав, що Україна зацікавлена у підписанні з Японією Угоди про сприяння і взаємний захист інвестицій. "Ми розглядаємо можливість підписання Угоди про сприяння і взаємний захист інвестицій з Японією. Я сподіваюся, що ця угода буде підписана якомога швидше", - наголосив В.Янукович, нагадавши, що подібні документи Україна вже підписала з 71 країною, враховуючи усі найбільш розвинені держави світу.

Водночас В.Янукович констатував, що поки що частка японських інвестицій в Україну залишається незначною і становить приблизно 0,3% від загального обсягу всіх іноземних капіталовкладень. Президент зазначив, що розуміє таке обережне ставлення до України. "Але я приїхав, щоб вам сказати: в Україні вже рік правлять політична і економічна стабільність, і ця тенденція буде тільки тривати і зміцнюватися. Я хотів би, щоб ви почули мене: Україна є і буде надійним партнером. Це наш життєвий принцип - мій і тієї політичної команди, яка разом зі мною прийшла до влади в Україні - надійність і повага до взаємних інтересів наших партнерів", - наголосив Президент. "Тому я закликаю вас подивитися на Україну новим поглядом", - додав він.

Також глава держави закликав японських бізнесменів забути ті часи, "коли слово Україна було синонімом політичного хаосу". Сьогодні, наголосив В.Янукович, у нашій державі є сильна, демократично обрана влада, яка за неповний рік продемонструвала, що має не тільки плани щодо розвитку країни, але і сили їх реалізувати.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини