RU

Янукович: Я нічого не боюся

11.02.2011, 14:15
Янукович: Я нічого не боюся - Фото
c5fe7c009b97867700871022abf25b69.jpg

Янукович: Я нічого не боюся

Президент України Віктор Янукович заявляє, що його не лякають можливі масові протести у державі. Про це він заявив в інтерв'ю українській службі Бі-бі-сі.

Відповідаючи на питання, чому, тоді як у Тунісі і Єгипті проходять акції протесту, у Києві навколо площі Незалежності встановлена величезна огорожа, В.Янукович зазначив: "Я вважаю, що ніяких огорож там не повинно бути. Можливо, зараз там йде відновлення, ремонт площі. Там недавно стояла новорічна ялинка, вона була демонтована. Я цього не знаю, у нас немає ніякої заборони і в будь-яких місцях проводяться акції протесту. Вони у нас не мають ніяких обмежень".

Також В.Янукович наголосив, що будь-які революції відбуваються у тих країнах, де влада є закритою і консервативною. "Україна зовсім інша держава і я скажу вам, що 2004 рік, з одного боку, дав надію українському суспільству, а з іншого боку, він багато чому навчив український народ. Останні п'ять років безлад, який був у нашій країні, не тільки погіршив життя наших людей, а він значно зашкодив іміджу нашої країни за кордоном".

Крім того, на питання про те, що деякі бізнесмени, які брали участь у протестах, кажуть про можливості переслідування, а також про те, що В.Янукович не хоче бачити демонстрації людей, які засмучені тим, що відбувається в Україні, глава держави наголосив: "Я нічого не боюся. Мені здається, я не схожий на людину, яка перелякана. Або вам здається, що я схожий на того, хто переляканий? Я виграв всі вибори, які були за останні 5-6 років у державі, зокрема і вибори 2004 року".

"Я ніколи не боявся людей, я вважаю, що одна справа - це демократія, яку ми повинні цінувати, демократія повинна базуватися на верховенстві права, свободі слова, захисті прав людини. А зовсім інша справа - це прикриватися демократичними гаслами, приховуючи за цими гаслами корупцію і бюрократію. Я кажу про це, а про що ви говорите?", - спитав він.

Нагадаємо, у ніч на 3 грудня 2010 року у Києві на площі Незалежності було демонтовано наметове містечко протестуючих проти Податкового кодексу. Президент України схвалив демонтаж. А глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов заявив, що містечко заважало установці головної новорічної ялинки України.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини