RU

Янукович вважає, що Україна як партнер лякає

19.10.2011, 23:15
Янукович вважає, що Україна як партнер лякає - Фото
d4723d8475d668908d91840187c8e864.jpg

Янукович вважає, що Україна як партнер лякає

Президент Віктор Янукович вважає, що Україну поки що не можна назвати надійним партнером, але поступово репутація країни поліпшується. Про це президент заявив в ефірі Першого національного.

"Якщо дві зими поспіль Україна лякала Європу й змушувала мерзнути, ну як я можу казати, що ми надійні? Безумовно, були проблеми, і йшла боротьба. І в цій боротьбі Україна не знайшла того рішення, яке б унеможливлювало ту ситуацію складну, яка складалася. Це лякає. Наша послідовність, послідовність у різних напрямках виконання наших обов'язків перед Радою Європи, виконання наших обов'язків перед Росією, як транзитера, вона змушує нас шукати механізми співробітництва", - сказав він.

"У пошуках механізмів співробітництва я цілодобово, як кажуть, на ногах", - додав він.

При цьому Янукович відзначив, що "репутація України росте, поступово, у світі". "Ми повертаємо повагу. Ми повертаємо довіру. Ми цього прагнемо. Ми прагнемо бути надійними й послідовними. Але при цьому ми вимагаємо, щоб така ж увага була й до нас. Ми також вимагаємо, щоб до нас були поважними й ставилися з розумінням того, що ми незалежна країна, суверенна, що ми маємо власні національні інтереси", - заявив він.

"Така робота, увесь час бути насторожі, увесь час шукати інструменти, домовленості, компроміси. І ми повинні бути готові, ми повинні мати витримку для того, щоб зіграти так, щоб національні інтереси зберегти", - додав президент.

Віктор Янукович: биография, новости>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини