RU

Янукович вважає, що ЄС ставиться до України не по-партнерськи

20.10.2011, 00:38
Янукович вважає, що ЄС ставиться до України не по-партнерськи - Фото
401fb8e8d5c090b98a451d5930995115.jpg

Янукович вважає, що ЄС ставиться до України не по-партнерськи
Україна має одержати таку угоду з Європейським Союзом, яка їй потрібна. Про це президент Віктор Янукович заявив в ефірі Першого національного.

"Ми порушуємо питання, щоб у цій угоді була відбита перспектива України входження в Європейський Союз. Якщо ця перспектива не буде, воно буде порожнім. Воно навіть, ну я скажу, буде негативно впливати на процес евроінтеграційний. Тобто, мотивації немає в цій угоді", - сказав він.

Янукович нагадав, що "ця угода, вона ж підписується один раз". "Якщо ми її зараз підпишемо, а парламент ратифікує, другої угоди вже не буде. І ця угода, наскільки вона залишиться, невідомо. Роки, десятки років? Ми не знаємо. Ситуація складається всередині ЄС. Там багато проблем зараз. Безумовно, вони не прагнуть сьогодні брати які-небудь зобов'язання на себе, тому що вони не певні, що вони будуть розширюватись. Ми це чуємо. Є держави, які категорично проти розширення ЄС", - відзначив президент.

"Складається таке враження, що ми, як бідний родич, просимося, а нас не пускають. Я цього не хочу. Я не хочу, щоб у нас були порушені наші права партнерські. І я хочу, щоб ми мали таку угоду, яка потрібна нам", - наголосив Янукович.

"Ситуація склалася таким чином, що ми сьогодні займаємо позицію, з якою наші партнери не хочуть рахуватися. І це головне, якщо говорити про переговірний процес із ЄС", - заявив президент.

Віктор Янукович: біографія, новости>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини