RU

Янукович вважає недопустимим тиск на журналістів

17.12.2010, 09:45
Янукович вважає недопустимим тиск на журналістів - Фото
0480dd8fd8cee22ffe683714710fd5d4.jpg

Янукович вважає недопустимим тиск на журналістів
Президент України Віктор Янукович вважає недопустимим тиск на журналістів. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман, відповідаючи на питання про інциденти за участю журналістів.

Г.Герман зазначила, що підписала запити у Службу безпеки України щодо допитів журналістки газети "Коментарі" і замглавреда порталу "Фраза" з проханням прояснити ситуацію. "Документи пройдуть певну процедуру, після чого ми будемо мати офіційну позицію СБУ. Заздалегідь у нас є інформація, що цих журналістів викликали у справі, за якою вони проходять не як журналісти, а як приватні особи як свідки", - наголосила вона.

"Президент знає про всі інциденти з журналістами. Він вважає недопустимим будь-який тиск на ЗМІ. Наша позиція завжди була однаковою. Але в житті бувають різні ситуації. Людина, якою б професією вона ні займалася, якщо є якісь справи, пов'язані з побутовими питаннями, несе відповідальність перед суспільством", - сказала Г.Герман.

За її словами, Адміністрація Президента тримає на контролі всі інциденти з журналістами. "Ми недопустимо, щоб були порушені права, щоб були якісь незаконні дії щодо журналістів", - резюмувала Г.Герман.

Нагадаємо, раніше на допит у СБУ викликали заступника головного редактора Інтернет-порталу "Фраза". Незабаром після цього на допит у СБУ викликали також журналістку газети "Коментарі"

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини