RU

Янукович вручив губернатору-регіоналу орден на "круглу дату"

10.11.2010, 10:16

Президент України Віктор Янукович нагородив главу Миколаївської обласної державної адміністрації Миколи Круглова орденом "За заслуги" I ступеню. Відповідний Указ N1017/2010 глава держави підписав сьогодні.

Як випливає з тексту документа, орден вручено "за значний особистий внесок в державну розбудову, соціально-економічний розвиток Миколаївської області, багаторічну добросовісну роботу і високий професіоналізм".

Окремо в спеціальному розділі "Привітання" на сайті Президента вивішена вітальна промова В.Януковича на адресу губернатора: "Шановний Миколо Петровичу! Прийміть мої щирі вітання з 60-річчям... Вірю, що Ви і надалі з честю будете виконувати свою почесну і відповідальну місію заради соціально-економічного розвитку рідного краю, задоволення інтересів і потреб його жителів. Переконаний, що Ваші знання і уміння, помножені на багатий життєвий досвід, будуть надійною основою для нових досягнень".

Нагадаємо, М.Круглов був призначений губернатором Миколаївської області менше року тому - 18 березня 2010 року. До цього, з 2002 по 2010 рік, був народним депутатом Верховної Ради IV-VI скликань. Входив у фракцію Партії регіонів. Член Партії регіонів.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Микола Круглов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини