RU

Янукович: Європа отримує однобоку інформацію про ситуацію в Україні

03.02.2011, 16:40
Янукович: Європа отримує однобоку інформацію про ситуацію в Україні - Фото
28b5a737855e8fa2bf8f15da933491e2.jpg

Янукович: Європа отримує однобоку інформацію про ситуацію в Україні
Президент України Віктор Янукович зазначає, що європейські політики і громадськість отримують однобоку інформацію щодо внутрішньополітичної ситуації в Україні. Про це він заявив сьогодні на спільній з Президентом Польщі Броніславом Коморовським прес-конференції у Варшаві.

"Я хочу наголосити, що у Вас інформація однобока", - заявив Президент України, відповідаючи на питання польського журналіста з приводу 18 кримінальних справ, порушених в Україні проти опозиційних політиків, і виставляння України оцінки як "частково вільної". "Насправді інформація про порушення ніби 18 кримінальних справ проти опозиціонерів не відповідає дійсності. Це хтось написав Вам неправду. Наскільки мені відомо, там поки тільки дві кримінальні справи ", - сказав Президент, якого цитує УНІАН.

До того ж В.Янукович зазначив, що "правосуддя розставить крапки над "і" у рішенні того, чи була та чи інша людина винною". "І для правосуддя не має ніякого значення, якого кольору прапор, до якого належить та чи інша людина, що порушила закони держави. Або в яку церкву та людина ходить, або якої вона національності. І це головний принцип. Тобто верховенство права в Україні буде працювати", - заявив глава держави.

Нагадаємо, раніше Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт назвав недопустимим факт заборони лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко на поїздку у Брюссель. За його словами, у політиків Європи є "серйозні питання у справі щодо Ю.Тимошенко. "Ми говорили владі у Києві досить багато, що ми вважаємо, що є дуже серйозні питання з цього приводу", - сказав він. Міністр також зазначив, що у нього є істотні підозри щодо політичної основи у справі Ю.Тимошенко. "Підозри тут є, це - абсолютна правда", - сказав К. Більдт.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини