RU

Янукович врахує критику Freedom House

15.06.2011, 17:20
Янукович врахує критику Freedom House - Фото
cebf02aa0cb48db4bd235e791561320c.jpg

Янукович врахує критику Freedom House

Влада врахує критичні зауваження міжнародної правозахисної організації Freedom House, оприлюднені у доповіді "Сигнал тривоги. На захист демократії в Україні". Про це президент Віктор Янукович заявив під час поїздки у Вінницю.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Янукович наголосив: "Критику, яка є справедливою, необхідно враховувати, і ми її врахуємо. А там, де у нас розбіжності - час покаже. Але проблеми за нас на нашій землі ніхто не вирішить".

За словами президента, він уважно вивчив звіт Freedom House і побачив у цьому документі, зокрема і позитивні моменти - зокрема, у звіті йдеться, що виконавча влада почала працювати краще.

До того ж Янукович наголосив, що влада почала реформи у країні, оскільки багато хто з проблем, що нагромадилися вже стали "хронічними". "Мене можна звинувачувати у тому, що іноді ми приймаємо жорсткі рішення. Але зараз така вимога часу, нам необхідно якнайшвидше навести порядок у своїй країні", - сказав президент.

Нагадаємо, у міжнародній правозахисній організації Freedom House стурбовані концентрацією влади в Україні у руках Партії регіонів. У звіті Freedom House зазначається, що президент України Віктор Янукович централізував владу, а його оточення наполягають на тому, що така централізація необхідна для ефективного керівництва Україною і здійснення економічних реформ.

"Хоч дисципліна уряду Януковича є позитивною зміною, тому що представляє відхід від нескінченних суперечок часів Ющенка-Тимошенко, вона також виявила авторитарні тенденції", - наголосили міжнародні експерти.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини