RU

Янукович впевнений, що журналістам "замовили" критикувати владу

25.02.2011, 13:35
Янукович впевнений, що журналістам
9e99ea43415fa564c145d3da70194000.jpg

Янукович впевнений, що журналістам "замовили" критикувати владу

Президент України Віктор Янукович вважає, що журналістам давали замовні матеріали, в яких критикувалася влада. Про це він заявив сьогодні у межах проекту "Розмова з країною", присвяченого річниці інавгурації.

Так, глава держави, відповідаючи на питання, коли буде прийнято пакет законопроектів у боротьбі з корупцією, сказав: "Він буде прийнятий у цьому півріччі, до кінця сесії Верховної Ради. Я вам даю гарантію".

Президент нагадав, що був ініціатором пакету антикорупційних законопроектів. За його словами, документи розгляне парламент як першочергові.

"Сьогодні є значний опір бюрократії і корупціонерів, що намагаються заважати цій роботі. Я вважаю, що ви (журналісти) це також відчуваєте. Я не повірю, що вам не намагалися давати замовних матеріалів, щоб ви критикували владу і шукали недоліки. Все це, безсумнівно, заважає говорити правду", - сказав В.Янукович.

За словами Президента, сьогодні створюються лобістські групи, як всередині країни, так і за її межами. "Парламент живе своїм життям. Впливати на роботу парламенту Президенту дуже непросто. Іноді це важко і неможливо. Зрештою, це не мій обов'язок. Я прошу, звертаюся - ось і все. Я не можу наказувати. Так що у цій роботі потрібна підтримка суспільства. Ми повинні все об'єднатися навколо боротьби з корупцією", - сказав глава держави.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини