RU

Янукович впевнений, що Європа виграла від поліпшення українсько-російських відносин

31.01.2011, 09:20
Янукович впевнений, що Європа виграла від поліпшення українсько-російських відносин - Фото
6dfba8ed3c3bdfb759beae7584ce98c4.jpg

Янукович впевнений, що Європа виграла від поліпшення українсько-російських відносин

Поліпшення відносин між Україною і Росією, досягнуте у минулому році, сприяло зміцненню "стабільності і безпеки на європейському континенті". Таку думку в інтерв'ю газеті "The Washington Post" висловив Президент України Віктор Янукович.

"В України і Росії завжди були традиційні стратегічні відносини. І лише протягом одного періоду в історії наших країн - за часів мого попередника - хороші відносини погіршилися. Торгівля між нашими країнами скоротилася з $40 млрд. до $13 млрд. в 2009 році", - цитує главу держави "Взгляд".

За словами В.Януковича, "конфронтація між Україною і Росією призвела - щонайменше двічі - до зривів постачань енергоресурсів, які проходять через Україну в країни Європейського Союзу". "Щонайменше, двічі Україна порушувала свої зобов'язання перед Євросоюзом, коли постачання газу з Росії, що доставляється через Україну, значно скорочувалося, і Європа від цього страждала"", - зазначив він.

Як наголосив Президент, "у 2010 році Україна стала проводити політику, спрямовану на поліпшення відносин із Росією". "І Європа сьогодні щаслива, тому що вона відчуває, що у неї немає ніяких проблем з отриманням газу. Такі зміни призвели до більшої стабільності і поліпшення ситуації з безпекою на європейському континенті", - наголосив В.Янукович.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини