RU

Янукович виступає за парламентсько-президентську форму правління

05.09.2008, 13:54

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович виступає за парламентсько-президентську форму правління. Про це він повідомив журналістам.

"Ми виступали і виступаємо за те, щоб модель була парламентсько-президентською, й іншої моделі ми не бачимо", - зокрема, наголосив В. Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, зміни до Конституції, підготовлені Партією регіонів, передбачають чітке розмежування функцій усіх гілок влади. "Зміни, які ми пропонуємо, передбачають чітке розмежування гілок влади та створення балансу між гілками влади, щоб влада була ефективною. Кожна влада повинна мати можливість виконувати свої повноваження. Кабінет Міністрів також повинен мати свої повноваження, мати можливість якісно виконувати, те, чого чекає український народ", - наголосив В. Янукович.

Лідер Партії регіонів зазначив, що повноваження Президента мають відповідати функціям глави держави, а для ефективного функціонування чинної Конституції також необхідно ухвалити низку основоположних законів.

Досьє на Віктора Януковича >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини