RU

Янукович вимагає відставки Тимошенко

23.10.2008, 15:18

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович пропонує відправити Кабінет Міністрів Юлії Тимошенко у відставку і сформувати до завершення виборів антикризовий уряд. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання опозиційного Кабміну.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, лідер Партії регіонів вважає, що представники чинної влади мали публічно визнати, що вони довели країну до кризи. "І тільки після цього з ними можна сідати за стіл і про щось домовлятися. А другий шлях - і, мені здається, найправильніший - це негайно звільнити уряд, призначити сьогодні антикризовий уряд, і це треба зробити в парламенті, і йти на вибори. А відразу після виборів, після того, як люди дадуть оцінку всім політикам і всім політичним силам, до влади прийде та політична сила, яка здатна буде подолати цю кризу", - сказав В. Янукович.

Нагадаємо, раніше В. Янукович говорив: "Ми несемо відповідальність за те, що даємо можливість цій влади ще чіплятися і якось триматися, і продовжувати знущатися над країною. Тому ми поставили для себе завдання зараз цей уряд прибрати". За його словами, Кабінет Міністрів на чолі з Ю. Тимошенко має піти у відставку як уряд, який двічі за час своєї діяльності не зміг показати ефективну роботу, "як уряд, який не зміг показати, що вони, крім інтриг, крім скандалів, криз, базікання, популізму і авантюр, на щось здатні". В. Янукович впевнений, що позачергові вибори відбудуться, незважаючи на те, що "уряд Ю. Тимошенко намагається будь-якою ціною затягнути виборчий процес". "Як би вони не чіплялися, не трималися за свої крісла, вибори все одно будуть", - прогнозував нардеп.

Нагадаємо також, що в середу, 22 жовтня, Кабінет Міністрів України ухвалив законопроект про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на Україну. Всі рішення щодо захисту України від впливу кризи було прийнято на засіданні уряду одностайно.

Детальніше про кроки Прем'єра назустріч парламенту читайте у матеріалі "Юлія Тимошенко: радість банкірів, гроза олігархів" >>>

Досьє на Віктора Януковича >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини