RU

Янукович використовує промови Ющенка?

25.08.2011, 14:59

Деякі тези із звертання глави держави Віктора Януковича до українського народу з нагоди Дня державного прапора були схожі на виступ Віктора Ющенка в 2007 році.

Звертання в зв'язку із Днем державного прапора було оприлюднено на сайті президента 23 серпня. Скептики відразу ж знайшли в цій промові схожість з виступом іншого Віктора - Ющенка, коли той в 2007 році, будучи президентом, вітав Лебединську районну держадміністрацію, - передає Комсомольська правда в Україні.

"Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі і гідності", - говорив Ющенко в 2007-му.

"Державний Прапор України є уособленням нашої національної єдності, честі і гідності", - вторить йому в нинішньому звертанні Янукович.

"Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його повинні берегти і поважати як найвищу національну святиню. Під рідним прапором український народ затвердив віковічну мрію про державність, соборність та самостійність", - говорив Ющенко.

"Під синьо-жовтими знаменами український народ стверджував віковічну мрію про свободу, державність і соборність. Ми повинні оберігати і поважати державний прапор України як національну святиню", - говориться в звертанні Януковича.

Коментуючи таку схожість, прес-секретар глави держави Дарка Чепак розказала, що зараз в адміністрації порівнюють ці два тексти, після чого будуть зроблені відповідні висновки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини