RU

Янукович викликав Табачника "на килим"

29.06.2010, 17:30

Президент України Віктор Янукович викликав Міністра освіти Дмитра Табачника на засідання Громадської гуманітарної ради при Президентові України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, отже, глава держави відреагував на слова проректора університету "Україна" Валерія Бебика про те, що Міносвіти вже два місяці не реагує на звернення про зняття зі списку обов'язкових дисциплін політології і соціології.

"Є тут хтось із Секретаріату? Сергію Володимировичу, викличте сюди Табачника, швидко. Ми у нього спитаємо, чому немає відповіді", - сказав В.Янукович, звертаючись до глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна.

Приблизно через 20 хвилин С.Льовочкін повернувся у зал засідань разом з Д.Табачником. Міністр спочатку сів у залі на місце для журналістів, однак Президент запросив його за стіл до учасників засідання. "Сідайте навпроти мене на почесне місце", - запропонував В.Янукович і вимагав відповісти на питання проректора.

Д.Табачник пояснив, що при Міністерстві освіти працюють три робочі групи, які займаються цим питанням. Перша з них, за словами Міністра, має закінчити свою роботу до кінця наступного тижня. В.Янукович закликав не тягнути з вирішенням цього питання і вимагав його остаточного вирішення до наступного засідання Громадської гуманітарної ради, яке відбудеться 23 серпня.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>

Дмитро Табачник: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини