RU

Янукович везе в Москву серйозні пропозиції

24.09.2011, 06:35
Янукович везе в Москву серйозні пропозиції - Фото
70432a0f94f1a48e8c567f7ee2a48c1e.jpg

Янукович везе в Москву серйозні пропозиції

Президент України Віктор Янукович везе в Москву пропозиції, які викличуть серйозний інтерес у російської сторони. Про це заявив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко в ефірі телеканалу Інтер.

Зокрема, Грищенко відмітив: "У даному випадку, я переконаний, що наш президент везе в Москву такі пропозиції, які, щонайменше, викличуть серйозний інтерес і стануть саме предметом серйозного обговорення".

"Проблематика наших двосторонніх відносин є, абсолютно природньо, предметом особливої уваги глави держави, і до цього візиту він готується дуже ретельно. Я переконаний, що результатом бесіди, принаймні, як мінімум, буде дуже серйозний аналіз того стану, де ми сьогодні знаходимося, і з нашої сторони буде серйозний сигнал на пошук такого компромісного рішення, яке б враховувало, передусім, наші інтереси, але також не ігнорувало б інтереси Російської Федерації", - підкреслив глава зовнішньополітичного відомства.

"Я думаю, що від синергії наших спільних зусиль, в тому числі і в пошуку виходу з тієї ситуації, яка склалася в деяких сферах нашої співпраці, виграють обидві сторони", - підсумував Грищенко.

Нагадаємо, раніше в прес-службі президента РФ повідомили, що президенти Росії і України в суботу обговорять на двосторонній зустрічі питання розмежування в Керченській протоці і розширення подальшої співпраці, а також урегулювання проблем в газовій сфері.

Віктор Янукович: біографія, новини>>
Костянтин Грищенко: біографія, новини>>>
Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини