RU

Янукович: Вільна торгівля з СНД не завадить євроінтеграції

23.10.2011, 15:30
Янукович: Вільна торгівля з СНД не завадить євроінтеграції - Фото
b0578d57dda99036569b60a90357c1df.jpg

Про це заявив президент Віктор Янукович в інтерв'ю журналістам.

"Україна та інші країни СНД давно готували цю угоду (про зону вільної торгівлі з СНД, - ред.), І ця угода - довга робота і довгоочікуваний результат. Але вона ніяк не передбачає, що буде перешкоджати питанням європейської інтеграції України. І всі інтеграційні питання, які ми сьогодні вирішуємо, не мають під собою змісту дружити проти когось", - сказав Янукович, повідомляє прес-служба глави держави.

Він також зауважив, що складна економічна ситуація в світі вимагає від України активних зусиль з інтеграції національної економіки у світову. "Я говорив і хочу ще раз сказати - наша зовнішня політика передбачає прагматичний підхід у вирішенні економічних питань, економізації наших зовнішньоекономічних процесів з багатьма центрами розвитку в світі", - заявив Янукович.

"Ми повинні створювати інструменти протистояння кризовим явищам, які сьогодні є у світі. Іншого шляху ми не бачимо. Політизація цього процесу йде тільки на шкоду", - резюмував президент.

Нагадаємо, 18 жовтня керівники урядів країн СНД в Петербурзі підписали угоду про зону вільної торгівлі в рамках Співдружності.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини