RU

Янукович відповів президенту Чехії з приводу Тимошенко

11.08.2011, 14:07
Янукович відповів президенту Чехії з приводу Тимошенко - Фото
5fca16067417aa71bdc30354fafd6484.jpg

Янукович відповів президенту Чехії з приводу Тимошенко

Президент України Віктор Янукович запевняє, що не буде втручатися в діяльність будь-яких українських судів. Про це він написав у листі-відповіді президенту Чеської Республіки Вацлаву Клаусу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі президента, в листі глави української держави сказано: "Судова система України є незалежною і неупередженою в своїй діяльності, керується виключно Конституцією і законами України. Я не можу і не буду втручатися в роботу українських судів. Якщо я це зроблю, проблеми будуть більш значними. Політичне і будь-яке інше втручання в діяльність суду вважаю неприпустимим".

Раніше президент Чеської Республіки надіслав листа, в якому наголосив, що у нього немає причин не довіряти українській юстиції і ставити під сумнів незалежність суду. Разом з тим Клаус хотів пересвідчитися, що у випадку екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко не йдеться про політичний процес, і що під час суду не будуть вирішуватися особисті та політичні розбіжності.

У свою чергу Янукович запевнив, що жоден з нинішніх судових процесів в Україні не є політично вмотивованим: "Жоден з нинішніх судових процесів за участю колишніх державних службовців не є і не може бути політично вмотивованим. Як гарант Конституції України я відповідаю за це особисто. І я переконаний: для кожного громадянина України сьогодні важливо те, що всі громадяни рівні перед законом, а суд як незалежна гілка влади може ухвалити справедливий вирок".

"Безперечно, система кримінальної юстиції в країні, що залишилася з радянських часів, потребує реформування. Саме тому ми почали її реформу, реформу судоустрою України для створення сучасної прозорої системи верховенства права. Я сподіваюся, що країни й організації, що висловили стурбованість, допоможуть нам реалізувати необхідні реформи", - йдеться у листі.

Віктор Янукович: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини