RU

Янукович упорядкував органи виконавчої влади

10.12.2010, 09:45
Янукович упорядкував органи виконавчої влади - Фото
aef42db761489c494b68944e9da148a3.jpg

Янукович упорядкував органи виконавчої влади

Президент України Віктор Янукович підписав указ "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади". Текст указу N1085/2010 опублікований на офіційному сайті глави держави.

Указом Президента створено Міністерство аграрної політики і продовольства і Державна інспекція сільського господарства з Мінагрополітіки.

Також Президент доручив заснувати Міністерство економічного розвитку і торгівлі, реорганізувавши Мінекономіки, а також поклавши на освічене міністерство функції в сфері реалізації державної регуляторної політики, державної політики з питань розвитку підприємництва регуляції цінової політики (крім питань реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців).

Крім того, доручено заснувати Міністерство енергетики і вугільної промисловості України, реорганізувавши Міністерство палива і енергетики України, Міністерство вугільної промисловості України.

Також глава держави постановив створити Міністерство інфраструктури України, Державну автотранспортну службу України, Державну авіаційну службу України, Державну службу зв'язку України, Державну службу морського і річкового транспорту України, реорганізувавши Міністерство транспорту і зв'язку України, а також поклавши на Міністерство, яке створюється, функції з реалізації державної політики у сфері туризму.

Створені Міністерство культури України і Державне агентство України з питань кіно, реорганізувавши Міністерство культури і туризму України, а також поклавши на Міністерство, яке створюється, функції з реалізації державної політики у сферах міжнаціональних відносин, захисту прав національних меншин України, релігії.

Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи реорганізоване у Міністерство надзвичайних ситуацій України, Державну службу гірського нагляду і промислової безпеки України, Державне агентство України з управління зоною відчуження, Державну інспекцію техногенної безпеки України.

Також указом об'єднано Міносвіти і Міністерство у справах сім'ї, молоді і спорту. Окремі функції колишніх міністерств будуть виконувати створене Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України, Державна служба інтелектуальної власності України, Державна служба молоді і спорту України.

Крім того, текстом документа доручено створити Міністерство екології і природних ресурсів України, Державну екологічну інспекцію України, Державну службу геології і надр України, реорганізувавши Міністерство охорони навколишнього природного середовища України.

Також створено Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України, реорганізувавши таким чином Міністерство регіонального розвитку і будівництва України, Міністерство з питань житлово-комунального господарства України.

Міністерство праці і соціальної політики України реорганізоване в Міністерство соціальної політики України і Державну інспекцію України з питань праці.

Крім того, Президент реорганізував цілий ряд служб, комітетів, агентств та інспекцій.

Також своїм указом В.Янукович доручив ліквідувати Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці і гірського нагляду, поклавши його функції на Державну службу гірського нагляду і промислової безпеки України і Державну інспекцію техногенної безпеки України. Ліквідовані також Вища атестаційна комісія України (її функції покладені на Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України), Український інститут національної пам'яті, Державний комітет України з питань регуляторної політики і підприємництва і Державний комітет України у справах національностей і релігій.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини