RU

Янукович: Україна зможе побудувати об'єкт "Укриття" до 2015 року

20.04.2011, 14:05
Янукович: Україна зможе побудувати об'єкт
71da49cd8b5048c68f709a3ddad39244.jpg

Янукович: Україна зможе побудувати об'єкт "Укриття" до 2015 року
Україна отримала можливість завершити будівництво об'єкта "Укриття" до 2015 року. Про це сьогодні заявив Президент України Віктор Янукович під час перебування на Чорнобильській АЕС.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, В.Янукович зазначив: "Вчора ми практично виконали те завдання, яке стояло перед Конференцією донорів. Була зібрана основна сума - близько 550 млн. євро". Інші кошти, впевнений глава держави, будуть зібрані найближчим часом.

Президент наголосив, що завдяки зібраним коштам вже є можливість будівництва нового конфайнмента. "Фактично, ми отримали можливість будівництва об'єкта "Укриття" та його завершення до 2015 року", - сказав В. Янукович.

Говорячи про зібрані кошти, Президент також наголосив, що буде здійснюватися жорсткий контроль за їхнім використанням. "Щодо контролю за використанням коштів, його будуть здійснювати і міжнародні організації, і головна організація, яка буде займатися фінансуванням і контролем використання цих коштів, - Європейський банк реконструкції і розвитку", - наголосив глава держави.

Нагадаємо, раніше Президент України заявив, що на будівництво нового безпечного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС і надійного сховища для відпрацьованого ядерного палива необхідно близько 740 млн. євро.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Аварія на ЧАЕС та її наслідки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини