RU

Янукович: Україна повинна придивитися до Митного союзу

20.10.2011, 07:05
Янукович: Україна повинна придивитися до Митного союзу - Фото
f73d8e94da35c1f6081c661c9f7da9c3.jpg

Янукович: Україна повинна придивитися до Митного союзу

В України ще є час на роздуми з питання можливого вступу до Митного союзу, але на даному етапі для країни головне - переговори з ЄС, вважає президент України Віктор Янукович.

"У нас є час, нас ніхто не підганяє", - сказав він в ефірі Першого національного у середу ввечері, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Януковича, ніякої конфліктності з російською стороною з цього питання немає. "Ми в діалозі, абсолютно нормально ми розмовляємо", - підкреслив він.

"Рішення сьогодні є одне, на сьогоднішній день - ми знаходимося в інтеграційному процесі з ЄС, і ми хочемо, щоб цей процес був також прагматичним, і щоб він був двосторонній, з повагою до партнерів, один до одного. Це позиція України, яку я повинен відстоювати ", - підкреслив він.

Президент нагадав, що Україні варто подивитися на реальну роботу Митного союзу після вступу Росії і Казахстану до Світової організації торгівлі.

"Критикувати можна як завгодно нас, але ми дійсно повинні торкнутися руками і подивитися. Якщо це буде відповідати нашим національним інтересам, ми побачимо, тоді мені люди поставлять питання: чому ви граєтеся в політику, чому ви не йдете туди, де нам буде краще. Ми сьогодні не хочемо "метушні", - сказав він, підкресливши, що до даного питання необхідно підходити усвідомлено, "з розумом".

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини