RU

Янукович: Україні потрібен сильний Президент і впливова опозиція

05.10.2010, 18:10

Державна стратегія розвитку України повинна передбачати сильного главу держави, компетентний парламент і впливову опозицію. Про це сьогодні під час Всеукраїнських зборів юристів заявив Президент Віктор Янукович.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович уточнив, що вважає необхідною розробку обґрунтованої державної стратегії і тактики, а також механізмів реалізації системних реформ, які охопили б усі сфери суспільного життя.

"Їхня мета - оновлена Україна як сучасна держава зі стійкою політичною системою, в якій є сильний глава держави з практичними важелями координації і контролю над реалізацією ключових питань реформ і стратегічного курсу держави, компетентний, політично структурований парламент з сильною більшістю і впливовою опозицією, відповідальна і професійна виконавча влада, тобто Кабінет Міністрів, економічно забезпечене місцеве самоврядування і незалежні, справедливі суди, яким довіряють громадяни", - пояснив глава держави.

За словами В.Януковича, система має бути побудована навколо трьох гілок влади з відповідними механізмами стримувань і противаг, які забезпечать належну взаємодію органів влади, але унеможливлять її узурпацію.

"Така політична система має бути реалізована якнайшвидше", - додав він.

Нагадаємо, 30 вересня Конституційний Суд України відновив дію Конституції 1996 року, тим самим повернувши президентсько-парламентську форму правління і наділивши Президента В.Януковича повноваженнями, якими володів Леонід Кучма.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Політреформа-2004: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини