RU

Янукович у Туреччині запропонував послуги України в експорті енергоносіїв

08.06.2010, 14:50

Україна хоче брати участь у пошуку нових маршрутів для експорту енергоносіїв з Азії в Європу. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на третьому саміті Наради з взаємодії і ступенів довіри в Азії, яка проходить сьогодні в Стамбулі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, В.Янукович сказав: "Ми відкриті для політичного діалогу, готові надавати посередницькі послуги, якщо до цього буде виявлена цікавість і виникне відповідна необхідність". "Ми хотіли б брати активну участь у здійсненні масштабних проектів, які обговорюються і в рамках вашого форуму - розвитку транспортних коридорів, пошуку нових маршрутів для експорту енергоносіїв з Азії в Європу. Адже саме через Україну пролягають найбільш короткі та надійні транзитні маршрути. Ми готові також здійснити свій внесок у розв'язання питань продовольчої безпеки в регіоні", - наголосив глава української держави.

"Україна як спостерігач високо цінує можливість співпраці у рамках наради. Хочу з всією відповідальністю наголосити: Україна - ваш хороший сусід, надійний партнер і друг. Наше стратегічне завдання - вивести відносини із державами вашого регіону на якісно новий рівень", - резюмував він.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини