RU

Янукович стурбований ситуацією з газетою Коломойського

25.03.2011, 11:25
Янукович стурбований ситуацією з газетою Коломойського - Фото
06e6099697a6f280e1cd863ef1f64c88.jpg

Янукович стурбований ситуацією з газетою Коломойського

Президент України Віктор Янукович стурбований ситуацією, що склалася з "Газетою по-київськи", власником якої називають олігарха Ігоря Коломойського.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, Президент наголошує, що "свобода слова - явище безповоротне". "Президент вважає неприйнятним втручання у редакційну політику будь-якого видання. Глава держави закликає власників і редакцію газети зробити все для того, щоб конфлікт був вичерпаний", - сказано в повідомленні.

"Захист вільної преси і свободи слова є непорушним пріоритетом державної політики, яку проводить Президент України. Глава держави зацікавлений у тому, щоб в Україні вільно видавався будь-який друковані та електронні ЗМІ, незалежно від їхньої належності до влади, а також ідеологічної спрямованості", - також зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, раніше співробітники "Газети по-київськи", яка вже тривалий час не виходить у друк, вийшли на акцію протесту під стіни Адміністрації Президента України. Усього зібралося близько 150 людей. Пікетувальники підготували символічний номер газети, склеївши його на місці з резонансних статей, опублікованих у різний час. "Свіжий номер видання" відправили на волю - у небо, відпустивши його на повітряних шариках. "Причини того, що нас не друкують - політична цензура і тиск інвестора", - вважають журналісти видання. Шеф-редактор газети Сергій Тихий зазначав, що причиною закриття газети могла стати критична стаття, присвячена проекту "Розмова з країною" Презідента В.Януковича.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини