RU

Янукович сподівається, що ЄС зніме "чутливе питання" візового режиму

06.04.2009, 14:39

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович сподівається, що посилена угода між Україною і Європейським Союзом має вирішити дуже чутливе для України питання візового режиму. Про це він заявив під час сьогоднішньої зустрічі з президентом Європарламенту Гансом-Гертом Петтерінгом, яка пройшла у центральному офісі Партії регіонів.

Як повідомили в Партії регіонів ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович наголосив, що партія вже звернулася до Єврокомісії з проханням терміново розглянути це питання, оскільки "від його рішення залежатиме доля багатьох українців, які не мають сьогодні можливості своєчасно виїхати в країни ЄС". "У листі ми висловлюємо стурбованість тим безсистемним підходом, який є в розв'язанні цього невідкладного питання. Особливо враховуючи те, що Україна фактично на 100% виконала всі вимоги Європейського Союзу", - відзначив він.

За його словами, Партія регіонів розраховує на те, що у новій угоді буде також зроблено наголос на створенні зони вільної торгівлі між Україною і ЄС.

Нагадаємо, тим часом Україна продовжує форсувати питання введення візового режиму з ЄС і США. Вже прозвучала сума, яку хочуть отримувати з іноземців за в'їзд в Україну, - близько 35 євро, тобто стільки ж, скільки з українців беруть за "шенген". Можлива дата відновлення візового режиму - 7 травня.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини