RU

Янукович сподівається, що Рада прийме пенсійну реформу до кінця сесії

02.07.2011, 09:05
Янукович сподівається, що Рада прийме пенсійну реформу до кінця сесії - Фото
17c153aa3cf99c761240e0424a413d8d.jpg

Янукович сподівається, що Рада прийме пенсійну реформу до кінця сесії
Президент України Віктор Янукович сподівається, що до кінця поточної сесії Верховна Рада ухвалить пенсійну реформу. Про це він заявив на спільному українсько-вірменському бізнес-форумі, нагадавши, що відповідний законопроект уже прийнятий у першому читанні.

"Це дуже важке питання, але скільки його не відкладай, його ніколи не буде зручно проводити з політичної точки зору. Але чим раніше ми почнемо, чим скоріше пройдемо цей болючий шлях, тим швидше люди почнуть жити краще. Ми в цьому впевнені", - сказав Янукович, якого цитує прес-служба голови держави.

Він підкреслив, що існуюча однорівнева солідарна пенсійна система вже себе вичерпала і не здатна підняти пенсії на якісно новий рівень. "Отже, нам потрібна трирівнева система, потрібна пенсійна реформа", - переконаний президент. На його думку, саме введення такої системи дозволить підвищити мінімальні пенсії не на відсотки, а в рази.

Президент підкреслив, що сьогодні необхідно повести себе чесно стосовно старшого покоління. "Ми повинні цю систему ввести і чітко самі собі сказати: за кілька років пенсія буде вдвічі більша, ще за кілька років – втричі більша. І ми це зробимо", - підкреслив Янукович.

" Сидіти, очікувати, грати в політику знову, обманювати, шукати способи маніпуляції виборцями – це звичайно ганьба, ганьба для політиків, взагалі для людей, які цим займаються", - переконаний він.

Нагадаємо, 17 червня цього року Верховна Рада України прийняла за основу урядовий законопроект "Про заходи по законодавчому забезпеченню реформування пенсійної системи" N7455.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Пенсійна реформа: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини