RU

Янукович сподівається на безвізовий режим з ЄС до Євро-2012

28.01.2011, 16:50

Президент України Віктор Янукович сподівається, що до проведення Євро-2012 безвізовий режим для України з боку Європейського Союзу стане реальністю. Про це він заявив сьогодні під час 7-ї Української ланч-конференції Фонду Віктора Пінчука "Євро-2012. Україна і Польща. Старт для змін", яка відбулася у Давосі.

"Ми всі зробимо, щоб це відбулося вже у 2011 році. І відповідну роль ми також відводимо у цьому нашим друзям у Польщі, які, сподіваюся, нам нададуть додаткову енергію для вирішення цих питань. Ми докладаємо для цього значні зусилля і цілеспрямовано виконуємо узгоджений з ЄС план дій. Розраховую, що Євросоюз належно оцінить нашу роботу", - сказав В.Янукович, якого цитує прес-служба глави держави.

У своєму виступі глава держави наголосив, що Євро-2012 - це справді старт, який дасть новий поштовх для розвитку України і Польщі. За його словами, йдеться як про економічні, так і про соціальні зміни. "Щодо змін економічних - ми стаємо більш відкритими, інноваційними і конкурентноспроможними. Ми впроваджуємо передові технології і найкращий управлінський досвід. Щодо змін соціальних - ми "не словом, а справою" йдемо в Європу, об’єднуємося з нею інфраструктурно, гуманітарно, ментально", - зазначив Президент.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини