RU

Янукович: Співпраця з США хронічно недостатня

14.12.2010, 13:30
Янукович: Співпраця з США хронічно недостатня - Фото
1d0cc4745e03236b49a5076f1ff7e922.jpg

Янукович: Співпраця з США хронічно недостатня
Президент України Віктор Янукович вважає економічне співробітництво з США хронічно недостатнім. Про це він заявив сьогодні під час виступу на раді керівників закордонних дипломатичних установ України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович наголосив, що нова українська влада зуміла порозумітися з США, до того ж не тільки в двосторонній співпраці, але й в глобальних питаннях. "Сьогодні ми чітко знаємо, у чому наш інтерес у діалозі з Америкою: розвиток демократії, сприяння реформам, непоширення зброї масового ураження, інвестиції. А США, у свою чергу, також чітко бачать свій інтерес в Україні - в тих же питаннях. На цьому збігу інтересів, а також на знятті штучного напруження з Росією базується справді стратегічний характер наших відносин", - пояснив глава держави.

Він наголосив, що українська дипломатія повинна повною мірою використати можливості, які відкриває стратегічне партнерство з США: в подоланні економічної кризи, у співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, вирішенні питань безпеки, у сфері науки і технології, модернізації енергетичного комплексу. "Рівень економічного співробітництва з США сьогодні вважаю хронічно недостатнім", - зазначив Президент.

Він вважає, що особливу увагу потрібно приділити розвитку торгово-економічних відносин між двома державами і залученню американських інвестицій в Україну.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини