RU

Янукович скоротив штат Льовочкіна і Богатирьової

05.04.2011, 11:30
Янукович скоротив штат Льовочкіна і Богатирьової - Фото
1892b2dd374e437957947171f544cbb6.jpg

Янукович скоротив штат Льовочкіна і Богатирьової

Президент України Віктор Янукович скоротив кількість заступників глави Адміністрації Президента і апарат РНБО. Відповідні Укази N352/2011 і N353/2011 В.Янукович підписав сьогодні.

До складу Адміністрації Президента входять її керівник (зараз це Сергій Льовочкін, - ред.), перший заступник і два заступники глави Адміністрації Президента. До цього у С.Льовочкіна було два перших заступники - Олена Лукаш і Ірина Акімова, - і сім замів.

Крім того, до складу АП належать:

радники Президента України, зокрема радник Президента України - Представник Президента України у Конституційному Суді України, радник Президента України - керівник Головного управління з питань безпеки і оборони, радник Президента України - керівник Головного управління з питань судоустрою, радник Президента України - керівник Головного управління з питань діяльності правоохоронних органів, радник Президента України - керівник Головного управління з питань міжнародних відносин, радник Президента України - керівник Головного управління Державного протоколу і церемоніалу, радник Президента України - керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації, радник Президента України - керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань;

прес-секретар Президента України;

уповноважені Президента України;

прес-служба, головне управління, управління, які є самостійними структурними підрозділами Адміністрації.

Загалом гранична чисельність співробітників Адміністрації Президента стверджується у кількості 514 штатних одиниць.

Стосуватимуться скорочення і апарау Ради національної безпеки і оборони України: у відомстві Раїси Богатирьової, згідно з Указом Президента, будуть працювати максимум 90 осіб. У секретаря РНБО залишаться перший заступник і два заступники.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини