RU

Янукович шукатиме вихід із кризи разом з російською стороною

13.04.2009, 17:26

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович обговорить з російською стороною концепцію українсько-російського виходу з кризи.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Партії регіонів, зокрема, у середу В.Янукович братиме участь у конференції "Спільні інтереси України і Росії у розширенні співпраці. Стратегії виходу з кризи", яка відбудеться у залі Верховної Ради.

Очікується, що під час конференції буде обговорюватися проект спільної програми України і Росії із виходу з кризи. Учасники конференції збираються обмінятися думками і виробити спільні підходи для подолання кризових явищ в обох країнах.

У конференції візьмуть участь народні депутати України, представники Державної Думи і Ради Федерації Росії, голови обласних рад і обласних державних адміністрацій України, губернатори російських областей, керівники російських і українських компаній, представники ділових кіл і провідних наукових інститутів України і Росії.

Нагадаємо, минулого тижня Партія регіонів подала в парламент свій план антикризових заходів. Відповідний законопроект "Про антикризові заходи" народні депутати Борис Колесников і Ганна Герман зареєстрували у Верховній Раді України 7 квітня 2009 року.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини