RU

Янукович розповів, як в Україні реагують на пригнічення ЗМІ

21.06.2011, 16:35
Янукович розповів, як в Україні реагують на пригнічення ЗМІ - Фото
a90f3313168c6c694c67592dc212131b.jpg

Янукович розповів, як в Україні реагують на пригнічення ЗМІ

Усі випадки тиску на українських журналістів і обмеження свободи слова дістануть належну оцінку з боку відповідних органів. Про це сьогодні заявив президент України Віктор Янукович під час виступу на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі президента, Янукович наголосив, що демократія і права людини, зокрема повага свободи слова і висловлювання, залишаються підставою для функціонування української держави. "Свобода слова і засобів масової інформації є одним із найбільших досягнень України за роки незалежності. Чинний сьогодні в Україні Закон про доступ до публічної інформації і Закон про інформацію дасть змогу встановити чіткі відносини між представниками влади і пресою, а також розширює права громадян на доступ до суспільно значущої інформації", - наголосив він.

"Хочу ще раз наголосити: нинішня влада України відкрита до діалогу з питання дотримання свободи слова. Ми уважно ставимося до будь-якої інформації, зокрема з боку міжнародних правозахисних організацій, про порушення прав у цій сфері. Усі випадки тиску на журналістів і обмеження свободи слова дістануть належну оцінку з боку відповідних органів", - резюмував глава держави.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини