RU

Янукович розповів, як прожити на 800 гривень: не можна знущатися над людьми

25.02.2011, 12:06

Президент України Віктор Янукович вважає, що ціноутворення тарифів на житлово-комунальні послуги має бути єдиним для всієї країни. Про це він заявив сьогодні у вступному слові у межах проекту "Розмова з країною", присвяченого річниці інавгурації.

Так, глава держави, відповідаючи на питання з Луганської області про те, чи будуть переглянуті комунальні тарифи, а також на питання про те, як прожити на 800 грн. за умови, що на комунальні тарифи йде 780 грн., сказав: "Передусім, я хочу сказати, що вартість комунальних послуг повинна бути однаковою для всіх громадян нашої країни, незважаючи на те, що структура собівартості на комунальні тарифи у кожній області, місті і селі - різна".

"У нас дуже велика різниця у собівартості. І я б хотів звернутися зараз до глав адміністрацій, Міністра ЖКГ, Прем'єр-міністра: я давав вам завдання, будь ласка, повторюю ще раз: шановні колеги, найближчим часом ви повинні надати свої пропозиції, щоб ціноутворення було єдиним, щоб тарифи були однаковими", - наголосив глава держави.

"Ми повинні до кінця року реалізувати це. Не можна продовжувати знущатися над людьми, як було останні 20 років", - сказав В.Янукович.

Нагадаємо, "Розмова з країною" Президента В.Януковича присвячена першій річниці його президентства.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини