RU

Янукович розповів, що має намір зробити на посту Президента

13.10.2009, 11:53

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович у разі перемоги на президентських виборах займеться впровадженням енергоощадних технологій і лібералізацією податків.

За інформацією Euronews, В.Янукович збирається виконати програму структурних реформ, яку він підготував практично ще у 2007 році. "І зараз модернізовану і адаптовану її до умов кризи я буду виконувати дуже послідовно і відповідально", - вказав лідер ПР.

"Особливої уваги, звичайно, вимагає енергетична галузь – в плані застосування енергоощадних технологій. Система соціального захисту населення також повинна мати в цій програмі відповідне місце", - наголосив В.Янукович.

Крім того, за його словами, повинні бути модернізовані або лібералізовані податки. В.Янукович нагадав, що Україна ще не здійснила податкову реформу.

Також лідер Партії регіонів вважає, що в країні треба відновити законність.

"П'ять років беззаконня в Україні призвели до того, що фактично зруйновано на сьогодні державну систему управління. І відновлення законності треба починати з реформи судової системи, боротьби з корупцією. Правоохоронні органи повинні мають стояти на варті прав і свобод громадян", - наголосив В.Янукович.

На його думку, недопустимим є такий підхід, який застосовується нинішньою владою. "Владою, яка фактично ніколи не враховувала у своїй внутрішній і зовнішній політиці точку зору громадян України. Тому сьогодні рівень довіри дуже низький. У Президента України він не більше 15%, у Прем'єр-міністра – не більше 20%", - сказав голова ПР.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини